Külastusajad

Lähenevad üritused

Vastuvõtt Hinnakiri Kodukord Üritused Tagasiside Saatekiri

HOOLDEKODU

Keila haigla värskelt renoveeritud hoones, aadressil Pargi 30, asub kolmel esimesel korrusel üldhooldekodu, mis on mõeldud inimestele, kes ei saa oma igapäevaelu toimingutega enam iseseisvalt hakkama ja vajavad seetõttu ööpäevaringselt abi ja toetust.

Elamistingimused on loodud meie elanike vajadusi arvestades. Magamistoad on 1-, 2- või 3-kohalised. Mitmekohalistes tubades aitavad privaatsust luua vahekardinad. Kasutusel on kaasaegsed funktsionaalvoodid. Turvalisuse tagamiseks on kõikides ruumides kasutusel appikutse süsteem. Vastavalt võimalustele arvestame elanike tubadesse paigutamisel nende soove, tervislikku seisundit, suhtluskeelt jm.

Igal korrusel on ühiskasutatavad ruumid söömiseks ja teisteks päevategevusteks. Kõikjal majas on võimalik mugavalt liikuda nii rulaatori kui ka ratastooliga, koridorides on käsipuud, korruste vahel hõlbustavad liikumist liftid. Toitlustamine toimub neli korda päevas. Söögid valmistatakse meie oma majas asuvas köögis. Diabeetikutele ja peenestatud sööki vajavatele inimestele pakume nende vajadusi arvestavat toiduvalikut.

Elanike päevi aitame sisustada erinevate päevategevustega. Tegevusjuhendajate eestvedamisel pakume võimlemist, käelist või muusikalist tegevust. Ilusate ilmadega käime õues jalutamas. Traditsiooniks on kujunenud elanike sünnipäevade ja teiste tähtpäevade tähistamine.